SALAMANDER - Václavské náměstíSALAMANDER - Václavské náměstíSALAMANDER - Václavské náměstíSALAMANDER - Václavské náměstí

SALAMANDER - Václavské náměstí

Móda: Obuv

Obchod:

Obuv & doplňky

Otevírací doba:

Pondělí:

10 AM - 8 PM


Úterý:

10 AM - 8 PM


Středa:

10 AM - 8 PM


Čtvrtek:

10 AM - 8 PM


Pátek:

10 AM - 8 PM


Sobota:

10 AM - 8 PM


Neděle:

10 AM - 6 PMAdresa:

Václavské náměstí 12/777, Praha 1

Nejbližší stanice metra:

Trasa A, stanice Můstek


www.salamander.cz


vclavsk_nmst_23_460
22:58
1 USD - 23,83 Kč
1 EUR - 27,03 Kč
23
Srpen 2016
úterý
News and Reports Club My Companion Czech Tourism
SALAMANDER - Václavské náměstí
SALAMANDER - Na Příkopě 23   BOTAS 66

SALAMANDER - Václavské náměstí

Historie značky Salamander je spojena se jménem německého obuvníka Jakoba Siegela, který se v roce 1885 rozhodl šít boty. Po spojení s Maxem Levim v roce 1897 se už obuv vyráběla ve čtyřpatrové továrně a čtyři roky po začátku nového století si nechali patentovat charakteristickou grafickou i textovou značku Salamander. Nedlouho poté otevřeli vlastní továrnu a koncem prvního desetiletí 20. století už existovala síť 26 značkových obchodů.

Dnes je společnost Salamander významným evropským prodejcem luxusní značkové obuvi, která se šíří nabídky řadí na první místo ve střední Evropě. V současné době působí v osmi zemích. V České republice funguje pod značkou Salamander již třináct obchodů - devět v Praze, tři v Brně a jeden v Karlových Varech. Na Slovensku provozuje společnost od roku 2007 tři obchody a to v Bratislavě.

 

vclavsk_nmst_23_460

VÁCLAVSKÉ NÁM. 12, PRAHA 1 / TŘI PATRA PLNÁ OBUVI
Jedním z nejrozsáhlejších obchodních projektů společnosti Salamander v ČR je třípodlažní prodejní prostor na Václavském náměstí 12. Jako i v dalších obchodech této značky i zde najdete nejen kvalitní a módní obuv, kabelky a doplňky vlastní značky, ale i široký sortiment značkových výrobků od předních světových výrobců. Prostor této, zatím největší prodejny Salamander zároveň se svou ideální polohou v centru města nabízí nejen nejširší průřez jednotlivými kolekcemi, ale vytvořil i ideální podmínky k otevření speciálního „mono brand" oddělení s obuví značky Tamaris. Kromě rozmanitosti značkových výrobků, chce tímto společnost Salamander vyjít vstříc i těm zákaznicím, které našli oblibu v určité značce a nabídnout jim tak kompletní sortiment této značky.

VÁCLAVSKÉ NÁM. 12, PRAHA 1 /SORTIMENT
V přízemí obchodního domu najdou ženy spíše trendovou obuv či obuv pro volný čas. Ženy hledající luxus a eleganci si jistě vyberou ze sortimentu v prvním patře. Muži si přijdou na své v prvním patře, kde najdou obuv s klasickými, ale i casual prvky. Odborný personál ochotně poradí i s vhodným výběrem kabely či tašky. Vybírat můžete z takových značek jako Astore, Belmondo, Bugatti, Buffalo London, Galizio Torresi, Hőgl, Hispanitas Hugo Boss, JOOP!, Koil, , K&S, Lacoste, Lloyd, Mexx, Paul Green, Salamander, Sioux, Think, Tommy Hilfiger, Timberland a mnohé další. Milovnice značky Tamaris všech generací jistě navštíví suterénní prostory prodejny. Výběr z aktuální kolekce najdete na www.salamanderclub.czHodnocení uživatelů

0x hodnoceno ZDE