Prague Navigator
12:01
1 USD - 24.54 Kč
1 EUR - 27.07 Kč
30
červenec 2015
čtvrtek

Pražský navigátor

Orientace. Prestiž. Kvalita.

Luxusní online navigátor MY COMPANION přináší výjimečnou nabídku toho nejzajímavějšího a nejkvalitnějšího v Praze, ať už hledáte cokoliv. Inspirujte se s námi!

Prvotřídní ubytování v centru, vyhlášené pražské restaurace, tipy na nakupování v Pařížské ulici luxusní šperky, hodinky i móda slavných návrhářů, aktuální informace ze světa kultury, umění, zábavy a sportu, kvalitní kosmetické a masážní salony, oblíbené noční bary, casina a diskotéky, individuální prohlídky Prahy s osobním průvodcem. Vyberte si to nejlepší!

Fotogalerie Prahy

Noví partneři

 • COMO Mediterranean Restaurant & Café

  COMO Mediterranean Restaurant & Café

  Vážení hosté, dovolte mi Vás přivítat v restauraci COMO RESTAURANT & CAFÉ, kde si můžete pochutnat na moderních středomořských a českých specialitách.

 • STÁTNÍ OPERA

  STÁTNÍ OPERA

  Státní opera Praha sídlí v budově, která byla 5. 1. 1888 otevřena Wagnerovou operou Mistři pěvci norimberští jako pražská německá scéna. Pražští Němci hráli v 19. století ve Stavovském divadle střídavě s českým souborem. Touha po vlastním...

 • APARTMENT KONVIKT

  APARTMENT KONVIKT

  Naše dobře vybavené apartmány se nacházejí v poklidné oblasti překrásného pražského Starého Města a nabízí moderní komfort v historickém centru města. Apartmány se nacházejí na poklidné ulici, pouhých 5 minut pěšky od slavného Karlova mostu.

Nové články